Тімлід (Team Lead)

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Переваги замовлення тимліду з продажу в A-Play

  1. Підбір teamlead – найважливіше завдання будь-якого бізнесу, з яким ми впоралися відмінно вже більше 100 разів;
  2. Ми закрили більше 1 500 вакансій, і з них 500+ з продажу ніші;
  3. За 5 років роботи ми провели понад 150 000 співбесід та більше 50 000 – на позиції, пов’язані з продажами;
  4. Наша власна база налічує понад 3 200 кандидатів та 1 700+ – кандидати зі сфери продажів, у тому числі тим лідів;
  5. Працюючи з нами, Ви звільните час на виконання завдань, які принесуть Вам більше грошей, а ми знайдемо Вам найкращого співробітника на ринку праці;
  6. 2 рази на тиждень Ви отримуватимете докладний звіт про виконану роботу в цифрах через наш чат-бот, а наш проджект-менеджер відповість на всі Ваші запитання у будь-який зручний час.

  Хто такий тимлід?

  Тім лід (teamlead) – це лідер команди продажників, який координує їхні дії та прямо впливає на результати у вигляді прибутку компанії.

  У перспективі, оскільки цей співробітник вже має команду, він може стати керівником відділу продажів, що розширить його зони відповідальності. Після такого кар’єрного зростання в команді може бути кілька тим лідів, які безпосередньо підпорядковуються керівнику відділу.

  Процес пошуку тимліду в A-Play

  1. Один із ключових кроків на початку пошуку – ретельно складена заявка на підбір, де ви докладно описуєте бажані характеристики та вимоги до ідеального кандидата, а також умови роботи. Протягом усього процесу пошуку наш рекрутер прагне знайти кандидата, що найбільше відповідає даному портрету. Ми завжди готові допомогти в цьому, надаючи рекомендації щодо посадових обов’язків, умов праці, вимог та рівня заробітної плати.
  2. Після затвердження заявки ми активуємо процес пошуку, охоплюючи 8 різних джерел для знаходження кандидатів на роль тим лідера:

  – власна база кандидатів;
  – розміщення вакансії у 2-х наших ТГ-каналах (A-Play та Catwork);
  – Work.ua;
  – Rabota.ua;
  – Djinni;
  – LinkedIn;
  – Профільні ТГ-канали;
  – Інстаграм нашого СЕО.
  Також ми зможемо оформити публікації для Ваших соц. мереж.

  1. З закриттям більше 500 вакансій у сфері продажу, включаючи позиції тимлідів, ми маємо великий досвід та розробили власну ефективну систему пошуку, яка дозволяє нам заповнювати вакансії відповідно до ваших вимог у найкоротші терміни.

  Переваги найму тимліду

  1. Збільшення прибутку компанії: завдяки своїм навичкам, хороший тимлід здатний вплинути на кількість продажів Вашої послуги або товару, що безпосередньо вплине на прибуток;
  2. Контроль виконання завдань у відділі: такий спеціаліст може грамотно поставити завдання менеджеру з продажу, а також проконтролювати хід виконання та кінцевий результат;
  3. Налагоджені процеси роботи у відділі: тимлід здатний оптимізувати поточні процеси відділу продажів, за рахунок постійного відстеження показників та роботи менеджерів (час у лінії, слідування скрипту тощо).

  На що ми наголошуємо в нашій роботі?

  Ми постійно звертаємо увагу на зворотний зв’язок від:

  1. Попередні роботодавці: ми завжди проводимо аналіз зворотного зв’язку від двох попередніх місць роботи кандидата, якого ми розглядаємо для прийняття на роботу. У випадку, якщо цей зворотний зв’язок є неоднозначним або негативним, ми не рекомендуємо цей кандидат для вашої компанії;
  2. Кандидатів, які пройшли нашу вирву: ми пропонуємо кандидатам оцінити роботу рекрутера після проведеної співбесіди. Це дозволяє нам оптимізувати процес, роблячи його максимально комфортним для кандидатів та залучаючи найкращих фахівців;
  3. Наших клієнтів: для нас найважливішим є наша репутація та задоволеність клієнтів, які рекомендують нас своїм партнерам у бізнесі.

  Завдання тимліду

  1. Контролювати виконання завдань працівниками відділу продажу;
  2. Оптимізувати процеси усередині відділу;
  3. Пропрацюйте вхідні заявки від клієнтів. У деяких випадках: опрацювати холодну базу, знайти та залучити нових потенційних клієнтів;
  4. Підтримувати взаємовідносини із поточними клієнтами, щоб вони купували більше;
  5. Виявити потреби та болі клієнтів;
  6. Провести переговори та сформувати комерційну пропозицію;
  7. вести CRM, формувати звітність;
  8. І найголовніше – виконати план із продажу, зокрема – особистий.

  Середня заробітна плата тимліду

  1. При пошуку тимлід у великих містах ми враховуємо, що переваги щодо рівня заробітної плати можуть бути вищими;
  2. Формат роботи також відіграє ключову роль: на даний момент багато хто віддає перевагу віддаленій роботі, тому вони можуть бути готові розглянути пропозиції з нижчим рівнем оплати, якщо вони надають можливість працювати з дому;
  3. Важливим фактором також є ніша компанії: у деяких секторах ринку тимліди можуть заробляти у 5 разів більше завдяки високому середньому чеку на послуги. Наявність клієнтської бази та відсутність потреби у холодних дзвінках також можуть вплинути на рівень заробітної плати;
  4. Крім того, знання іноземних мов на розмовному рівні може відкрити додаткові можливості для тимліду та вплинути на рівень його доходу.

  Загалом, якщо розглядати середній рівень, то новий фахівець на цій посаді може розраховувати на 30 000 – 35 000 грн (ставка + % від продажу), а сильний спеціаліст з досвідом роботи понад 3 роки – 50 000 грн+. Справді, перелічені чинники є лише основою, і є безліч інших обставин, які можуть вплинути на зростання зазначених параметрів, вкладених у збільшення зарплати тимлида.

  Наступні результати роботи тимлід також залежать від успішної адаптації та інтеграції в колектив. Добре налагоджені процеси, підготовлені скрипти та підтримка керівника відділу продажів можуть швидко допомогти новому співробітнику досягти результатів та зробити перші кроки, які стимулюватимуть його прагнення до великих досягнень.