Рекрутингова компанія України у місті Харків

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Агентство по підбору персоналу Харків

  Пошук кваліфікованих кадрів потребує багато сил і часу, особливо якщо необхідно закрити престижну керівну вакансію. Тому аутсорсинг рекрутингу персоналу має великий попит. Якщо вам потрібно знайти хорошого співробітника, який буде відповідати всім професійним та особистим вимогам, рекрутингова агенція A-Play допоможе вирішити це завдання швидко та ефективно.

  Найшвидше рекрутингова компанія закриває вакансії у сфері продажів, HR, C-level позиції, керівників відділів, маркетингу, фінансів, IT тощо. Кожен власник бізнесу знає, що неможливо розвиватися та успішно вести справи без талановитих кадрів із необхідною кваліфікацією. Тому, якщо у вас немає можливості провести ретельний пошук самостійно, рекрутингова компанія допоможе вирішити це завдання.

  Як працює рекрутингова компанія у Харкові?

  Рекрутинг агентство A-Play бере на себе всі турботи щодо пошуку співробітників. Робота проводиться у кілька етапів:

  1. Заповнення брифу. У ньому вказуються всі завдання та очікувані результати, прописується інформація про компанію, зарплату, формальні та неформальні вимоги.
  2. Формування привабливої вакансії, яка привабить якнайбільше претендентів.
  3. Відбір кандидатів за формальними вимогами, зазначеними у брифі (досвід, спеціалізація тощо)
  4. Кадрове агентство у Харкові проводить 20 – 50 перших співбесід. За результатами відбирається 4 – 10 кандидатів наступного етапу.
  5. HR агенція Харкова організовує 4 – 10 фінальних інтерв’ю за результатами яких відбирає до 3 найкращих кандидатів.
  6. Клієнт отримує дані про трьох претендентів і сам проводить з ними співбесіду. По кожному претенденту видається резюме та відео з першими співбесідами, а також докладні коментарі та перевагами та недоліками.

  Компанія з пошуку персоналу Харкова готує все для останніх співбесід. Ви можете провести їх онлайн або в офісі у зручний час. Також клієнт отримує рекомендації від попередніх працедавців.

  Де рекрутингова агенція йде працівників?

  Рекрутингова агенція A-Play проводить ретельний відбір працівників на багатьох майданчиках:

  • Work ;
  • Djinni ;
  • Robota ;
  • LikedIn ;
  • у своїй базі та ТГ-каналах.

  A-Play працює як для українських, так і іноземних роботодавців. Ви зможете знайти найкращих претендентів на позицію, не втрачаючи на цей час та сили.

  Повний комплекс послуг та підтримка клієнта

  Професійний вибір персоналу включає індивідуальну роботу з клієнтом. Він отримує:

  • всю інформацію про кандидатів. Автоматизація підбору персоналу дозволяє надати доступ до всієї зібраної інформації: оцінки ринку, отриманих відгуків, проведених співбесід, інтерв’ю тощо;
  • відповіді на будь-які питання та допомогу з підготовкою до останніх інтерв’ю, включаючи питання для кандидатів;
  • гарантію на оформлених працівників. Якщо людина не підійде у перші 5 днів, компанія з підбору працівників у Харкові продовжить пошук безкоштовно. Якщо ж його буде звільнено протягом зазначеного у договорі періоду, компанія надасть нову кандидатуру безкоштовно.

  A-Play забезпечує ефективний рекрутинг співробітників різного рівня: від помічників до керівників відділів.