Рекрутингова компанія України у місті Дніпро

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Найкраще рекрутингове агентство в Дніпрі – А-PLAY

  Співробітники з відповідною кваліфікацією, талановиті і мотивовані до роботи – це запорука успішного ведення і розвитку бізнесу.  Кожен роботодавець, який хоче, щоб його бізнес процвітав, витрачає багато часу на рекрутинг.  Іноді бракує часу і ресурсів.  У цьому випадку рекрутинг аутсорсингу в Дніпрі стає оптимальним варіантом.

  Рекрутингове агентство в Дніпрі А-ГРА надає професійні послуги з підбору кваліфікованого персоналу, в тому числі з підбору вищого персоналу в Дніпрі.

  Як працює рекрутингова компанія A-PLAY?

  Ця рекрутингова компанія в Дніпрі проводить дуже ретельну і ретельну роботу з підбору співробітників на різних посадах від помічників до керівників відділів.  Кроки пошуку включають в себе:

  1. Складання короткого, в якому вказуються завдання і очікувані результати, зарплата, дані компанії, формальні і неформальні вимоги.
  2. Формування класної вакансії, яка буде залучати кращих кандидатів.
  3. Відбір кандидатів на формальні вимоги.
  4. Проведення перших інтерв’ю з 20 до 50 заявниками. В результаті вибирається топ-10.
  5. Проведення наступного етапу інтерв’ю, в результаті чого 3 кращих кандидатів.
  6. Підготовка фінального інтерв’ю з роботодавцем.

  Після того, як клієнт вибрав підходящого кандидата, рекрутингове агентство надасть рекомендації з попередніх робочих місць.

  Рекрутингове агентство в Дніпрі надає гарантію.  Перший етап – 5 днів, протягом яких клієнт може відмовитися від кандидата і отримати заміну безкоштовно.  Потім починається гарантійний термін, зазначений в договорі.  Якщо кандидат зазнає невдачі або подає у відставку протягом цього часу, A-PLAY знайде для нього одну заміну безкоштовно.

  Чому варто вибирати послуги A-PLAY?

  Агентство полювання на головах A-PLAY надає повний спектр послуг.  Фактично, компанія займається масовим вербуванням і надає детальну звітність на кожному етапі.

  Рекрутингове агентство проводить масштабну роботу з вибору однієї людини на відкриту вакансію.  Вона включає:

  • підготовча робота: допомога з вибором функціоналу для фахівця на основі аналогічних проектів, аналіз ринку праці і рівня заробітної плати, складання вакансії і питання про особистісні і професійні якості, які задасть рекрутер;
  • Автоматизуйте відбір і повну звітність: клієнт отримує особисту папку Google Drive з резюме всіх кандидатів, а також записи всіх проведених інтерв’ю, інформацію про всі відповідні відгуки, включаючи відповіді на холодну базу, і доступ до чат-боту, який буде відправляти звіти про виконану роботу два рази на тиждень.
  • рекрутинг: розміщення вакансій на 7 сайтах, підбір резюме, проведення першого і другого етапів співбесід, в яких з 50 є 3 кращих претендентів, збір рекомендацій від попередніх роботодавців, підготовка пропозицій роботи.
  • підтримка клієнтів: консультації з будь-якого питання в будь-який час, підготовка останніх інтерв’ю в зручному і зручному форматі, детальні відгуки про кандидатів.

  А-ГРА допоможе вам знайти ідеального співробітника для вашої компанії.

  Рекрутингове агентство – це найкращий вибір для тих, хто не може дозволити собі витрачати час і сили на пошуки майбутніх співробітників.  Професійні рекрутери будуть виконувати всю роботу і надати три кращих претендентів, які будуть відповідати формальним і неформальним вимогам.