Акаунт-менеджер
(Account-manager)

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Переваги замовлення вакансії аккаунт-менеджера в A-Play

  1. Підбір на вакансію account manage r – це наша ключова спеціалізація;
  2. Ми закрили понад 1 500 вакансій, з них 500 позицій – ніша продажів;
  3. За 5 років роботи ми провели 150 000+ співбесід та майже половина з них – пов’язані з продажами;
  4. Наша база кандидатів складається з більш ніж 3200 кандидатів і майже 2000 – фахівці зі сфери продажів, у тому числі, account manage r;
  5. Співпрацюючи з нами, ви зможете звільнити час для виконання завдань, які принесуть більше грошей, а ми підберемо для вас найкращого спеціаліста на ринку праці;
  6. Наш чат-бот двічі на тиждень надсилатиме вам докладний звіт про виконану роботу в цифрах. Наш проект-менеджер завжди готова відповісти на будь-які ваші запитання у зручний для вас час.

  Хто такий акаунт-менеджер і навіщо він вам?

  Акаунт менеджер ( account manager, key account manager) – це фахівець, який взаємодіє з клієнтами компанії, а його ключове завдання – заробити Вам більше грошей за рахунок утримання клієнта, збільшити довжину чека та середній чек, та сприяти розвитку відносин з ним.

  У перспективі, акаунт-менеджер може зайняти позицію керівника відділу та взяти під своє крило команду продажників чи сервіс-менеджерів.

  Процес закриття вакансії аккаунт-менеджер A-Play

  Одним із ключових етапів початку пошуку є складання докладної заявки на підбір. У цій заявці ви вказуєте всі бажані характеристики та вимоги до ідеального кандидата та умови роботи. Протягом усього процесу наш рекрутер працюватиме над тим, щоб знайти кандидата, який максимально відповідає вашим вимогам. Ми завжди готові надати допомогу, пропонуючи рекомендації щодо посадових обов’язків, умов праці, вимог та рівня заробітної плати.

  Після затвердження заявки ми розпочинаємо процес пошуку, використовуючи вісім різних джерел для знаходження кандидатів на посаду account manager:

  – власна база кандидатів;
  – розміщення вакансії у 2-х наших ТГ-каналах (A-Play та Catwork);
  – Work.ua;
  – Rabota.ua;
  – Djinni;
  – LinkedIn;
  – Профільні ТГ-канали;
  – інстаграм нашого СЕО;

  – Також ми можемо створити публікації для Ваших соціальних мереж.

  Закривши 500+ вакансій у сфері продажу, включаючи account manager, ми розробили власну ефективну систему пошуку, яка дозволяє швидко знаходити кандидатів, що повністю відповідають вашим вимогам.

  Переваги найму аккаунт-менеджера

  1. Компетентний аккаунт-менеджер може значно збільшити прибуток компанії. Його професійні навички та вміння можуть відіграти ключову роль у зростанні продажів товарів чи послуг, що безпосередньо вплине на загальну дохідність компанії;
  2. Менеджер активно працює над покращенням процесу роботи, сприяючи утриманню поточних клієнтів та залученню нових за рахунок рекомендацій;
  3. Зростання NPS: клієнт знає, що не залишиться віч-на-віч із проблемою і є відповідальна людина, яка зацікавлена у співпраці.

  На що ми наголошуємо в нашій роботі?

  Ключове – це зворотний зв’язок:

  1. Попередні роботодавці: ми завжди запитуємо відгуки із двох попередніх місць роботи кандидата, який розглядається для працевлаштування. Якщо відгуки є неоднозначними або негативними, ми не рекомендуємо цього кандидата вашої компанії;
  2. Кандидати, які пройшли наш відбір, оцінюють роботу рекрутера після співбесіди. Це допомагає нам покращувати результати з кожним підбором, роблячи його максимально зручним для кандидатів та залучаючи найкращих фахівців;
  3. Насамперед – ми високо цінуємо думку наших клієнтів. Наша репутація та задоволеність клієнтів для нас на першому місці. Ми прагнемо того, щоб вони рекомендували нас своїм діловим партнерам.

  Обов’язки аккаунт-менеджера

  1. обробляти запити клієнтів (вхідні);
  2. Працювати з клієнтом протягом усього циклу надання послуги для того, щоб сформувати позитивний імідж компанії;
  3. Вирішувати запит замовника, взаємодіяти з командою;
  4. Контролювати процес виконання замовлення;
  5. Заповнювати звітність.

  Середня заробітна плата акаунт-менеджера

  1. При пошуку key account manager у великих містах ми враховуємо, що їхні очікування із заробітної плати можуть бути вищими;
  2. Формат роботи також має значення: багато хто зараз віддає перевагу віддаленому формату, і тому може погодитися на нижчу оплату при можливості працювати з дому;
  3. Знання іноземної мови: фахівець, який володіє іноземною мовою, може коштувати компанії на 20% дорожче;
  4. Важливим фактором є сфера діяльності компанії: у деяких секторах ринку account manager можуть заробляти у 5 разів більше завдяки високому середньому чеку на послуги.

  Новий спеціаліст зазвичай може розраховувати на зарплатню в діапазоні від 25 000 до 30 000 грн (ставка + бонус). Фахівці з досвідом роботи понад 3 роки можуть заробляти від 45 000 грн та вище. Звичайно, існує безліч інших факторів, які можуть вплинути на збільшення з/п для облікового запису менеджера.

  Успіх подальшої роботи Account Manager також залежить від процесу адаптації. Добре прописані процеси та грамотний керівник дуже швидко допоможуть менеджеру досягти перших результатів, що є найкращою мотивацією.