Менеджер з експорту

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Переваги замовлення менеджера ЗЕД (менеджер з експорту) в A-Play

  1. Підбір менеджера з продажу ЗЕД – одна з наших найсильніших сторін;
  2. За останні 3 місяці ми закрили 4 такі вакансії, а закрили понад 1 500 вакансій;
  3. За 5 років роботи ми провели 150 000 співбесід та більше 90 000 – на позиції, пов’язані з продажами;
  4. Наша власна база налічує понад 3200 кандидатів у тому числі, менеджери ЗЕД;
  5. Співпрацюючи з нами, Ви звільните час для виконання завдань, які принесуть Вам більше задоволення та грошей, а ми підберемо для Вас найкращого спеціаліста на ринку праці;
  6. У нас перед Вами покрокова звітність – наш чат-бот надсилатиме Вам детальний звіт про виконану роботу в цифрах, а наш PM завжди готова відповісти на будь-які Ваші запитання у будь-який зручний для Вас час.

  Хто такий менеджер ЗЕД?

  Менеджер з експорту – це співробітник, основна мета діяльності якого – створити та збільшити закордонну клієнтську базу. Цей менеджер супроводжує угоду від а до я, відстежує тенденції ринку та зазвичай приносить найбільше грошей у компанію.

  Процес пошуку менеджера ЗЕД в A-Play

  1. Один із найважливіших кроків на старті пошуку – це створення деталізованої заявки на підбір. У ній ви докладно вказуєте бажані характеристики та вимоги до ідеального кандидата, а також умови роботи. Протягом усього процесу наш рекрутер працює над тим, щоб знайти кандидата, який максимально відповідає цим вимогам. Ми завжди готові допомогти, надаючи рекомендації щодо посадових обов’язків, умов праці, вимог та рівня заробітної плати.
  2. Після схвалення заявки ми запускаємо процес пошуку, охоплюючи вісім різних джерел для знаходження кандидатів на посаду менеджера з експорту:

  – власна база кандидатів;

  – LinkedIn;

  – Work.ua;
  – Rabota.ua;
  – розміщення вакансії у 2-х наших ТГ-каналах (A-Play та Catwork);
  – Djinni;
  – Профільні ТГ-канали;
  – Інстаграм нашого СЕО.
  Додатково ми можемо оформити публікації для Ваших соц. мереж.

  1. Закривши понад 500 вакансій у сфері продаж, включаючи менеджерів ЗЕД, ми маємо великий досвід і розробили власну ефективну систему пошуку, яка дозволяє нам швидко заповнювати вакансії відповідно до ваших вимог.

  Переваги найму менеджера ЗЕД

  1. Збільшення прибутку компанії: завдяки своїм умінням хороший менеджер з експорту здатний вплинути на кількість продажів послуги/товару закордонним клієнтам, що безпосередньо вплине на прибуток компанії;
  2. Впізнаваність бренду: завдяки постійній взаємодії з представниками за кордоном Ваша компанія буде на слуху, що може позитивно вплинути на репутацію;
  3. Мінімізація ризиків: якщо раніше ви співпрацювали тільки з представниками своєї країни, виходячи на нові ринки, Ви знижуєте вплив мікро та макроекономічних факторів на Ваш бізнес.

  На що ми наголошуємо в нашій роботі?

  Найважливіша складова – зворотний зв’язок від:

  1. Ми завжди аналізуємо відгуки від двох попередніх місць роботи кандидата, якого розглядаємо для працевлаштування. Якщо цей зворотний зв’язок є неоднозначним або негативним, ми не рекомендуємо даного кандидата для вашої компанії;
  2. Кандидати, які пройшли нашу вирву: ми просимо кандидатів оцінити роботу рекрутера після співбесіди. Це допомагає нам оптимізувати процес, роблячи його максимально комфортним для кандидатів та залучаючи найкращих фахівців;
  3. Наші клієнти: наша репутація та задоволеність клієнтів є для нас пріоритетом. Ми прагнемо, щоб наші клієнти рекомендували нас своїм партнерам.

  Завдання менеджера ЗЕД

  1. Шукати клієнтів за кордоном та збільшувати клієнтську базу;
  2. Вести ділове листування, проводити онлайн та офлайн зустрічі з клієнтами;
  3. Формувати комерційні пропозиції та супроводжувати клієнта до моменту отримання товару/послуги;
  4. Займатися організацією логістичної схеми продажу товару;
  5. Формувати звітність.

  Середня заробітна плата менеджера ЗЕД

  1. При пошуку менеджера з експорту у великих містах ми враховуємо, що їхні переваги за рівнем заробітної плати можуть бути вищими. Формат роботи також відіграє ключову роль: в даний час багато хто віддає перевагу віддаленій роботі, тому вони можуть погодитися на нижчу оплату, якщо є можливість працювати з дому;
  2. Важливим чинником є ніша компанії: у деяких секторах ринку менеджери з експорту можуть заробляти вп’ятеро більше завдяки високому середньому чеку на послуги. Наявність клієнтської бази та відсутність потреби у холодних дзвінках також можуть впливати на рівень заробітної плати.

  У середньому новий фахівець на цій посаді може розраховувати на зарплату в діапазоні 35 000 – 40 000 грн (ставка плюс відсоток від продажу), а досвідчений фахівець із більш ніж трирічним стажем – на 60 000 грн та вище. Звичайно, ці фактори є лише основою, і існує безліч інших обставин, які можуть сприяти збільшенню заробітної плати менеджера з експорту.

  Успіх подальшої роботи менеджера з продажу ЗЕД також залежить від його успішної адаптації та інтеграції до колективу. Добре налагоджені процеси, підготовлені скрипти та підтримка керівника відділу продажів можуть швидко допомогти новому співробітнику досягти перших результатів та стимулювати його прагнення до великих досягнень.