Рекрутингова компанія України у місті Тернопіль

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Найкраще агентство з пошуку персоналу Тернопіль A-PLAY

  У пошуках нових співробітників найкращим помічником буде рекрутингове агентство. Це компанії, які беруть він всі турботи, починаючи від складання брифа, закінчуючи проведенням співбесід.

  Рекрутинг агентство у Тернополі A-PLAY допоможе знайти співробітників будь-якої професії та рівня кваліфікації. Особливо корисні послуги рекрутерів у наймані спеціалістів C-level, ТОП-менеджерів, керівників відділів та філій тощо.

  Компанія A-PLAY надає професійні послуги підбору персоналу у Тернополі. Ви можете звернутися за допомогою до команди найкращих рекрутерів та HR, і вони допоможуть заповнити будь-які вакансії найбільш підходящими кандидатами.

  Для кого будуть корисні послуги рекрутингових компаній у Тернополі?

  Скористатися послугами з підбору персоналу варто кожному роботодавцю, оскільки це забезпечує найефективніший результат. Найчастіше його послуги потрібні:

  • маленьким компаніям без власного HR-відділу;
  • великим організаціям, коли потрібно закрити відразу кілька вакансій;
  • бізнесу, що хоче заощадити на пошуку працівників;
  • компаніям, які шукають висококласних та вузькопрофільних фахівців.

  Як працює HR-агентство A-PLAY?

  Рекрутингова компанія бере на себе всю роботу з пошуку найкращих кандидатів на вакансію. Від клієнта потрібно лише провести останнє інтерв’ю та вибрати одного претендента з трійки найкращих.

  Робота включає кілька етапів:

  1. Складання брифу. У ньому визначаються завдання та бажаний результат, вимоги до претендента, інформація про організацію, заробітну плату тощо.
  2. Підготовка вакансії, яка зможе залучити найкращих кандидатів.
  3. Відбір претендентів на формальні вимоги: релевантний досвід, спеціалізація, а також інші критерії, зазначені в брифі.
  4. Перша співбесіда. На нього запрошують 20 – 50 претендентів. За результатами лишається 10 осіб.
  5. Друга співбесіда. Після нього відбирається трійка найкращих претендентів.
  6. Роботодавець проводить інтерв’ю та обирає кандидатуру, яка найбільше сподобається.
  7. Рекрутери збирають зворотний зв’язок із двох попередніх місць роботи та відправляє їх клієнту.

  Чому вибирають кадрову агенцію A-PLAY?

  Робота з цим хедхантинговим агентством будується на прозорих та вигідних умовах. Робота з кожним клієнтом проводиться індивідуально найкращими спеціалістами HR, що забезпечує відмінний результат.

  До адрове агентство з пошуку персоналу надає:

  • послуги найкращих рекрутерів з великим досвідом;
  • масштабні пошуки на найбільших платформах Work, Djinni, Robota, LikedIn, а також у власній базі та на ТГ-каналах A-Play та CatWork.
  • Детальну звітність та доступ до всіх отриманих даних. Для клієнта створюється папка в гугл-диску, в яку завантажуються всі релевантні відгуки, записи з співбесід, коментарі щодо кожного претендента і т.д.
  • Гарантійний період, протягом якого зобов’язується замінити співробітника, якщо він не підійшов чи звільнився.
  • Інформаційну підтримку та допомогу з будь-якого питання.
  • Доступні ціни.

  A-PLAY – надійний та перевірений партнер найбільших роботодавців України. Якщо вам потрібні найкращі працівники, рекрутери допоможуть знайти їх у найкоротший термін.

  Це найпростіший і найефективніший спосіб найняти провідних талановитих та перспективних професіоналів, які підійдуть вам за всіма критеріями.