Рекрутингова компанія України у місті Суми

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Агентство з підбору кадрів у Сумах A-PLAY

  Кадрове агентство A-PLAY – професійна команда найкращих HR -фахівців, які готові знайти співробітників на будь-які позиції у будь-якій сфері діяльності.

  Пошуки співробітників – це найважливіший етап роботи кожної компанії, оскільки вони забезпечують стабільну і продуктивну роботу. Тому важливо, щоб кожна людина підходила за всіма параметрами та відповідала пред’явленим вимогам.

  Рекрутингове агентство проводить ретельний аналіз ринку праці та відбір кандидатів, пропонуючи клієнту трійку найкращих претендентів.

  A-PLAY має відмінну репутацію і готовий працювати для вас. Щоб скористатися послугами з підбору персоналу у Львові, достатньо залишити заявку на сайті.

  Кому необхідні послуги HR-агентства у Сумах?

  Агентство з підбору персоналу стане найважливішим помічником для:

  • малого бізнесу, який не має свого HR -відділу ;
  • великих підприємств, яким потрібно заповнити багато вакансій;
  • бізнесу, якому вимагають керівники, ТОП-менеджери, фахівці C – level та інші висококласні професіонали;
  • бізнесу, який хоче знайти найкращих співробітників за мінімальною ціною.

  Які послуги пропонує рекрутингова компанія?

  A-PLAY бере на себе весь процес пошуку працівників – клієнту залишається лише провести фінальні співбесіди та обрати найкращого із трьох кандидатів.

  Робота проводиться у кілька етапів:

  1. Готується бриф. У ньому прописуються завдання та очікувані результати, фінансова мотивація, інформація про компанію, формальні та неформальні вимоги.
  2. Готується приваблива вакансія, яка привабить найкращих претендентів.
  3. Відсіваються кандидати за формальними вимогами (релевантний досвід, спеціалізація, а також інші вимоги, прописані у брифі).
  4. Проводиться перша співбесіда з 20 – 50 кандидатами. У результаті лишається до 10 претендентів.
  5. Проводиться друга співбесіда за результатами якої залишається три особи.
  6. Кадрове агентство з підбору персоналу готує все необхідне для фінальної співбесіди, яку проводить працедавець. Для кожного із трьох кандидатів видаються коментарі рекрутера та записи попередніх співбесід.
  7. Після того, як клієнт вибрав людину, рекрутер збирає рекомендації з попередніх місць роботи.

  На кожному етапі хедхантингова агенція надає повну звітність про виконану роботу. Автоматизація підбору персоналу дозволяє створити відкритий доступ до всіх зібраних даних, записів інтерв’ю тощо.

  A-PLAY пропонує свої послуги на дуже вигідних умовах: доступна ціна та гарантійний період, а також доступність та інформаційна підтримка клієнтів роблять агентство дуже популярним та затребуваним у бізнесу різної спеціалізації.

  Чому варто звернутися до рекрутингової компанії?

  Деякі організації помилково вважають, що можуть самостійно впоратися із пошуком співробітників. Це дуже трудомісткий процес, що вимагає навичок та досвіду, а також багато часу.

  Професійні HR -агентства мають свої алгоритми роботи та метрики підбору персоналу, які дозволяють швидко знайти відповідних кандидатів із сотень відгуків. Вони втричі скорочують тривалість процесу та гарантують, що претендент відповідає всім вашим вимогам.

  Ціна послуг цілком доступна навіть для маленьких компаній, тому якщо вам потрібен новий ТОП-менеджер, помічник, фінансист або інший фахівець, варто звернутися до професіоналів.