Рекрутингова компанія України у місті Рівне

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  A-PLAY – найкраще рекрутингове агентство у Рівному

  Запорукою успішного бізнесу є кваліфіковані та мотивовані співробітники, тому компанії завжди приділяють велику увагу їхньому пошуку та оцінці. Кадрове агентство у Рівному – незамінний помічник у цій справі. Професійні рекрутери допоможуть знайти найкращих кандидатів на будь-яку позицію: від помічника до C-level, ТОП-менеджерів, керівників відділів тощо.

  HR агентство A-PLAY надає свої послуги підбору персоналу у Рівному на дуже вигідних умовах. Ви отримаєте найкращих кандидатів та гарантійний період на кожного найнятого співробітника, протягом якого агентство з підбору персоналу зобов’язується замінити його безкоштовно у разі звільнення.

  Чому варто вибрати рекрутинг агентство A-PLAY?

  Ця компанія з підбору персоналу має відмінну репутацію завдяки першокласному сервісу і високому професіоналізму. Бізнес вибирає A-PLAY тому, що:

  1. Рекрутингова кампанія проводить масштабний та об’єктивний пошук претендентів, вибираючи трьох найкращих кандидатів, які відповідають усім вимогам клієнта.
  2. Робота проводиться швидко, але точно. Метрики підбору персоналу та спеціальні алгоритми дозволяють прискорити процес.
  3. Клієнт отримує повну звітність. Автоматизація підбору персоналу включає надання всіх релевантних відгуків, резюме, записів співбесід, коментарів щодо кожного претендента від рекрутера і т.п. Про проведену роботу повідомляє чат-бот кілька разів на тиждень.
  4. Ціна послуг доступна навіть невеликим компаніям.
  5. Гарантійний період дозволяє безкоштовно замінити працівника, якщо він не підійде.
  6. Агентство з пошуку персоналу допоможе знайти найкращих працівників навіть за дуже вузькою спеціалізацією.

  Робота з клієнтом починається зі складання брифу. У ньому прописуються всі формальні та неформальні вимоги до претендента, інформація про компанію, плату, бонуси, а також завдання, які повинен виконувати новий працівник. Потім на основі брифу формується цікава вакансія, яка приверне увагу найкращих претендентів. Протягом кількох етапів співбесід рекрутер відбирає з десятків відгуків трьох найкращих претендентів та готує клієнт до проведення останнього інтерв’ю.

  Менеджери A-PLAY завжди на зв’язку та допоможуть з будь-яким питанням, включаючи підготовку до співбесід, складанням job offer і т.д.

  Кому варто звернутися до рекрутингових компаній у Рівному?

  Послуги агентства з підбору кадрів Рівного необхідні практично кожній компанії. Це посередники, які значно полегшують роботу і дозволяють знайти найкращих. До хедхантингової агенції звертаються:

  • маленькі фірми, які не мають свого HR-відділу;
  • великі підприємства, якщо їм потрібно закрити багато вакансій;
  • бізнес, якому потрібні вузькопрофільні спеціалісти;
  • будь-яка організація для пошуку висококласних спеціалістів;
  • бізнес, який хоче заощадити на наймані співробітників.

  Чому бізнес звертається до рекрутерів?

  Спеціалізовані компанії дають особливі переваги у процесі пошуку співробітників:

  1. Це дозволяє знизити витрати грошей та часу на пошуки. Вони працюють значно швидше, ніж штатні рекрутери.
  2. Вони охоплюють значно більше коло претендентів, що підвищує шанси знайти найкращого кандидата.
  3. Якість і об’єктивність відбору значно вища, оскільки посередник немає особистої зацікавленості у наймі певного кандидата.
  4. Вони можуть знайти фахівців будь-якого рівня та у будь-якій галузі.
  5. Вони допомагають дуже швидко найняти велику кількість співробітників, що вигідно при відкритті нової філії тощо.

  Якщо вам потрібно заповнити порожні вакансії, A-PLAY готова допомога у будь-який час.