Рекрутингова компанія України у місті Луцьк

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Рекрутингова агенція в Луцьку A-PLAY

  Однією з базових умов успішного ведення бізнесу є професійний колектив. Знайти хороших співробітників вкрай складно, тому багато власників компаній вважають за краще довірити цю справу професіоналам.

  Агентство з підбору персоналу у Луцьку – це фірма, яка надає професійні послуги рекрутингу. Команда HR -ор допоможе знайти працівника, який буде відповідати всім вашим вимогам. Це оптимальне рішення, яке дозволяє швидко та ефективно вирішити питання з пошуком працівників.

  Рекрутингова компанія A-PLAY надає повний комплекс послуг: від складання брифу до підготовки до останньої співбесіди. Доступні ціни та першокласний сервіс зробили A-PLAY лідером на ринку України.

  Кому варто звернутися до рекрутингових компаній?

  Послуги HR-агентства будуть корисні для будь-якої організації. Найчастіше для пошуків співробітників до рекрутерів звертаються:

  • маленькі фірми без свого HR -відділу;
  • великі компанії, які потребують заповнення безлічі вакансій;
  • компанії, які бажаєте заощадити на пошуку нових співробітників;
  • фірми, яким потрібно знайти спеціаліста вузького профілю;
  • бізнес, який потребує талановитих ТОП-менеджерів, керівників відділів тощо.

  Чому вибирають рекрутинг агентство A-PLAY?

  Компанія з підбору персоналу Луцька A-PLAY має відмінну репутацію завдяки високій якості роботи та доступним цінам. До переваг цієї кадрової агенції варто віднести:

  1. Повний комплекс послуг – фірма перебирає всі турботи: складає бриф, готує вакансію, проводить відбір, співбесіди тощо.
  2. Повну докладну звітність – автоматизація пошуку персоналу включає розміщення на гугл-диску всіх зібраних даних: релевантних відгуків, записів співбесід, нотаток рекрутера з кожного кандидата тощо. Доступ до цієї папки залишається назавжди. Також про виконану роботу двічі на тиждень повідомлятиме чат-бот.
  3. Великі масштаби пошуку – агентство з пошуку персоналу використовується усі найбільші майданчики країни Robota, LikedIn, Work, Djinni, свої бази та ТГ-канали A-Play та CatWork.
  4. Інформаційну підтримку – рекрутери доступні у будь-який час доби. Клієнт може отримати консультацію з будь-якого питання та допомогу на кожному етапі, включаючи підготовку питань для інтерв’ю, job offer і т.д.

  За 4 з половиною роки роботи було закрито понад 1500 вакансій на різні посади та за різною спеціальністю.

  Чому послуги підбору персоналу потрібні?

  Кожна компанія приймає для себе рішення – шукати нового співробітника самотужки, утримувати свій HR -відділ або вибрати аутсорсинг підбору персоналу. На користь рекрутингових агентств свідчать такі факти:

  • вони знаходять працівників у 2 – 3 рази швидше;
  • вартість послуг нижча, ніж зміст свого HR -відділу;
  • відбір проводиться об’єктивніше та професійніше;
  • масштаби пошуку значно більші;
  • вони можуть швидко знайти вузькопрофільних спеціалістів та інших професіоналів високої кваліфікації.

  Хедхантингова агенція допоможе підібрати фахівців у будь-якій галузі. Це найкраще рішення для пошуку кваліфікованого персоналу. Щоб розпочати співпрацю, достатньо залишити заявку на сайті. Досвідчені рекрутери знайдуть для вас найкращих фахівців у будь-якій галузі.