Рекрутингова компанія України у місті Кропивницький

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Надійна агенція з пошуку персоналу в Кропивницькому

  Рекрутингова компанія надає послуги підбору персоналу. Ця фірма виступає посередником між роботодавцями та здобувачами, допомагаючи кожному з них знайти найбільш підходящий варіант.

  Вкрай складно знайти ідеального співробітника самостійно та штатні HR не завжди справляються з цим завданням, тому послуги фірм з підбору персоналу в Кропивницькому залишаються дуже затребуваними.

  Компанія A-PLAY надає професійні послуги з пошуку кадрів на будь-які вакансії: від помічників до керівників, спеціалістів C – level і т.д. A-PLAY пропонує найкращі умови, тому багато провідних компаній співпрацюють з цим рекрутинговим агентством протягом довгих років.

  Кому варто звернутися до HR агентства?

  Рекрутинг агентство пропонує дуже потрібні послуги. Найчастіше до таких компаній звертаються:

  • невеликі компанії без свого HR -відділу;
  • великі організації, коли потрібно заповнити безліч вакансій;
  • бізнес, що хоче скоротити витрати на пошук персоналу;
  • компанії, які шукають вузькопрофільних спеціалістів, керівників тощо.

  Агентство з підбору кадрів у Кропивницькому гарантує успішний результат. Для заповнення вакансій проводиться масштабний пошук та велика робота з відбору.

  Чому A-PLAY?

  Ця компанія з підбору персоналу пропонує дуже вигідні умови співпраці та доступні ціни на послуги, тому має великий попит у цьому та інших містах України.

  Кадрове агентство A-PLAY надає:

  • послуги професійних досвідчених рекрутерів з великим стажем;
  • масштабний пошук по всіх найбільших базах даних: Robota, LikedIn, Work, Djinni, власні ТГ-канали A-Play та CatWork, які мають понад 45 тисяч передплатників;
  • ретельний відбір за формальними та неформальними вимогами;
  • докладні звіти та всю зібрану інформацію на гугл-диску – автоматизація підбору персоналу дуже зручна для клієнтів, які отримують усі резюме, записи співбесід тощо. у відкритому доступі назавжди;
  • інформаційну підтримку у час доби;
  • гарантію кожного кандидата. Якщо протягом зазначеного часу він звільниться або буде звільнений, A-PLAY надасть заміну безкоштовно.

  Вартість послуг залежить від рівня фахівця, якого ви шукаєте. Знайти лінійного співробітника простіше, швидше і дешевше, а для пошуку ТОП-менеджерів потрібно більше часу, тому ціна буде дещо вищою.

  Чому варто звернутися до рекрутингової кампанії у Кропивницькому?

  Кожен, хто намагався знайти відповідного співробітника самостійно, розуміє, наскільки складний і трудомісткий цей процес. Необхідно обробити десятки та сотні відгуків, провести співбесіди, щоб визначити особисті якості людини та рівень її професійної підготовки. Якщо ваш бізнес не має ресурсів для такої роботи, хедхантингова агенція в Кропивницькому буде найкращим варіантом.

  Ці компанії дають безліч переваг:

  1. Знаходять працівників швидко та недорого.
  2. Може заповнити кілька вакансій одночасно.
  3. Можуть знайти професіонала з будь-якої спеціальності та будь-якої кваліфікації.
  4. Підходять для відбору максимально об’єктивно.

  Якщо вам потрібен новий працівник, звільніть свій час та сили, довіривши це завдання досвідченим професіоналам.