Рекрутингова компанія України у місті Кременчук

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Кадрове агентство у Кременчуці A-PLAY

  Рекрутингова агенція – це організація, яка виступає посередником між роботодавцями та здобувачами. Вона допомагає знайти ідеальних співробітників, які б відповідали всім формальним і особистим вимогам.

  Рекрутингові агенції в Кременчуці та інших містах України дуже потрібні, оскільки допомагають швидко знайти відповідних кандидатів для будь-яких вакансій: від помічників до керівників відділів.

  HR -агентство A-PLAY – надійний перевірений помічник, який співпрацює з десятками провідних компаній України. Якщо вам потрібні добрі працівники, команда рекрутерів знайде їх для вас.

  Кому корисні послуги підбору персоналу?

  Найчастіше до рекрутингу агентства звертаються компанії:

  1. У яких немає свого HR -відділу. Як правило, це мікро- та малий бізнес.
  2. Яким потрібно найняти одразу кілька співробітників. До цієї групи належать великі підприємства та фірми, наприклад, під час відкриття нового відділення.
  3. Які хочуть знайти працівника швидко та заощадити на пошуках.
  4. Яким потрібні вузькопрофільні чи висококласні професіонали.

  Агентство з підбору персоналу Кременчука чудово справляється з цим завданням. З його допомогою ви можете дуже швидко закрити будь-які вакансії та отримати ідеального співробітника.

  Чому послуги рекрутингової компанії мають попит?

  Існує думка, що знайти нового працівника не так вже й складно – адже на сайтах розміщують тисячі резюме. Однак, у величезній кількості претендентів вкрай складно знайти ту одну людину, яка матиме відповідний досвід, спеціалізацію, освіту, підходитиме за особистими параметрами і т.д. це складний та трудомісткий процес. Тому багато хто обирає аутсорсинг підбору персоналу.

  Послуги агенції з підбору кадрів мають A-PLAY свої переваги:

  • це швидше та дешевше, ніж самостійні пошуки;
  • відбір проводиться об’єктивніше досвідченими фахівцями;
  • масштаби пошуку значно більші;
  • вони можуть знайти будь-яких професіоналів, навіть дуже вузької спеціалізації.

  Чому варто вибрати A-PLAY?

  Рекрутингове агентство A-PLAY має відмінну репутацію завдяки високій якості роботи та індивідуальному підходу.

  Клієнти отримують безліч переваг:

  1. Відбір проводиться швидко і точно на найбільших майданчиках України: Work, Djinni, Robota, LikedIn, а також особистою базою і в ТГ-каналах A-Play і CatWork.
  2. Доступна ціна роботи.
  3. Гарантійний період – якщо протягом зазначеного часу працівник звільниться або буде звільнений, заміна буде надана безкоштовно.
  4. Повна звітність – автоматизація підбору персоналу дуже зручна клієнтам, оскільки вони отримують відкритий доступом до всіх файлів на гугл – диске. В особистій папці рекрутери розміщують усі релевантні відгуки, записи співбесід, коментарі щодо кожного претендента тощо. також клієнти отримують звіти у чат-боті двічі на тиждень.
  5. Повний комплекс послуг – компанія бере на себе всю роботу: від складання брифу до підготовки клієнта до фінальних співбесід.

  A-PLAY – надійний перевірений помічник, який знайде для вас найкращих фахівців у будь-якій галузі.