Рекрутингова компанія України у місті Івано-Франківськ

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  Рекрутингове агентство Івано-Франківськ А-PLAY

  Неможливо налагодити успішний бізнес без хороших висококваліфікованих співробітників.  Тому кожен роботодавець намагається знайти кращих кандидатів, які б відповідали не тільки рівню освіти, досвіду і спеціалізації, але і особистісним якостям, особливо коли мова йде про керівні посади і роботі у великій команді.

  Далеко не кожна компанія може дозволити собі персональний HR-відділ, тому багато хто вважає за краще звертатися за допомогою до рекрутингової компанії Івано-Франківськ, яка надає професійні послуги з підбору кваліфікованого персоналу.

  Послуги з підбору персоналу Івано-Франківськ набагато дешевші, ніж стабільний зміст кафедри, крім пошуку першокласних кандидатів, що працюють в команді кращих професіоналів своєї справи.

  Як працює рекрутингове агентство в Івано-Франківську?

  Кадрове агентство А-PLAY надає повний спектр послуг, що значно спрощує завдання роботодавця.  Кандидати обираються наступним чином:

  1. Короткий підготовлений. Він визначає завдання для працівника і очікуваний результат, інформацію про фінансову компенсацію, дані компанії, формальні та особисті вимоги до заявника.
  2. Є величезна вакансія, яка буде залучати кращих фахівців.
  3. Кандидати перевіряються відповідно до формальних вимог, зазначених у короткому.
  4. Від 20 до 50 інтерв’ю проводяться, і до 10 кращих претендентів обираються.
  5. Проводиться другий раунд інтерв’ю, і визначаються три лідери.
  6. Рекрутингове агентство Івано-Франківськ організовує фінальний раунд співбесід, який проводить роботодавець. Він визначає кращого кандидата і отримує зібрані A-PLAY відгуки від попередніх робочих місць.

  Потім починається тестовий тиждень, після чого клієнт вирішує, наймати нового співробітника чи ні.

  A-PLAY видає гарантійний термін для кожного кандидата.  Якщо протягом цього часу особа зазнає невдачі або подає у відставку, рекрутингове агентство надає заміну безкоштовно.

  Чому вибрати компанію для підбору в Івано-Франківську?

  Агенство з полювання на головах Івано-Франківськ надає першокласне обслуговування.  Його послуги заощадять величезну кількість часу і зусиль, щоб знайти підходящого співробітника, до того ж, це гарантує, що людина буде відповідати вашим вимогам.

  Рекрутингове агентство A-PLAY автоматизує процес пошуку та співпраці, що дає певні привілеї клієнтам.  Вони мають постійний доступ до папки Google Drive, в якій рекрутери зберігають всі дані зворотного зв’язку, записи інтерв’ю, коментарі до кожного обраного претендента.  Клієнт також підключається до чат-бота, який надсилає звіти про продуктивність двічі на тиждень.

  Таким чином, клієнти A-PLAY отримують повний контроль та інформацію про процес пошуку.  А-PLAY завжди доступна і готова відповісти на будь-яке питання.

  Рекрутингова компанія – це найкращий варіант для пошуку топ-менеджерів, фахівців C-рівня і т.д.