Рекрутингова компанія України у місті Біла Церква

Та сама рекрутингова компанія України, яка закриє ті вакансії, які інші не можуть. Об’єднуємо A-Players і найкрутіші компанії.

Залиште заявку і отримайте відповіді на всі запитання стосовно підбору персоналу

  Заповніть контактні дані:

  A-PLAY – рекрутингове агентство у Білій Церкві

  Агентство з підбору персоналу надає повний комплекс послуг. Якщо вам потрібно швидко знайти найкращого спеціаліста на відкриту вакансію, A-PLAY допоможе зробити це.

  Рекрутингові компанії виступають посередниками, приймаючи він всі турботи з пошуку відповідних кадрів. Можливість скористатися аутсорсингом підбору персоналу дуже вигідна та корисна як малому бізнесу, так і великим організаціям:

  • це дешевше та швидше, ніж проводити самостійні пошуки;
  • відбір проводиться об’єктивно та професійно;
  • кадрове агентство охоплює більше ресурсів і може опрацювати набагато більше заявок від претендентів, що підвищує шанси знайти найкращу кандидатуру;
  • рекрутингові агенції можуть заповнити відразу кілька вакансій;
  • вони чудово справляються з пошуком ТОП-менеджерів та вузьких фахівців.

  HR-агентство A-PLAY – повний комплекс послуг

  Рекрутингова компанія A-PLAY – найкраща компанія з підбору персоналу у Білій Церкві. Вона проводить весь цикл заходів, які необхідні для відбору найкращого кандидата:

  1. Заповнює бриф. У ньому прописуються завдання та очікувані результати від претендента, інформація про компанію, вимоги формальні та неформальні, рівень зарплати.
  2. Складається крута вакансія. Вона має залучити найкращих професіоналів.
  3. Кандидати відбираються за формальними вимогами: релевантний досвід та інші критерії, прописані у брифі.
  4. Перша співбесіда. На нього запрошується до 50 осіб. На цьому етапі перевіряється адекватність та професійні навички.
  5. Друга співбесіда. На нього запрошується до 10 найкращих кандидатів. За підсумками залишається 3 особи.
  6. Клієнт отримує повні дані щодо трьох кращих претендентів і проводить з ними співбесіду.
  7. Збираються рекомендації із попередніх місць роботи.
  8. Починається тестовий тиждень. Якщо людина підходить, то починається гарантійний період.

  Чому варто вибрати рекрутингову кампанію A-PLAY

  Агентство з пошуку персоналу A-PLAY пропонує найкращі умови та професійні послуги підбору персоналу. До кожного знайденого співробітника вказується гарантійний період, протягом якого компанія зобов’язується замінити його безкоштовно у разі звільнення.

  Хедхантінгова агенція автоматизувала підбір кадрів, що дає клієнтам повний вільний доступ до всієї зібраної інформації. Для них створюються окремі папки на гугл-диску, в яких збираються всі релевантні відгуки, записи співбесід, коментарі щодо кожного претендента і т.д. Доступ до цієї папки залишається назавжди.

  Співробітники допомагають клієнтам на кожному етапі, включаючи підготовку до інтерв’ю – складаються питання, які потрібно задати претенденту, job offer і т.д.

  За позовом охоплюють усі найбільші майданчики України: Work, Djinni, Robota, LikedIn, власні ТГ-канали A-Play та CatWork та бази даних. Агентство з підбору кадрів у Білій Церкві допоможе знайти будь-якого спеціаліста у найкоротші терміни.